Hermetik Yoğuşmalı Kombi / Hermetik Yoğuşmalı Kombiler
Daikin N Serisi Klimalar

DAIKIN’DEN %100 TAZE HAVA ÇÖZÜMÜ

Etiketler:  , , , , , ,

(DAIKIN’DEN %100 TAZE HAVA ÇÖZÜMÜ)
Yenilikçi ürünleriyle sektörün nabzını tutan Daikin, kullanıcılarına sadece cihaz çözümü değil, sistem çözümü (toplam çözüm) sağlama vizyonu ile her yıl daha fazla ürün geliştiriyor. İç hava kalitesinin önem kazandığı günümüzde mekanlarda bu konforu sağlayacak çözümlerle dikkat çeken Daikin, C901ACVM-T isimli ürünü ile fark yaratıyor. Daikin VRV klima sistemine bağlanabilen ‘yüzde 100 taze hava ile çalışabilen tavan tipi iç ünite’ kompakt yapısı, kolay kullanımı ile iç ortam hava kalitesini en iyi düzeye taşıyor. Cihaz, iç piyasanın ihtiyaçları doğrultusunda Daikin Türkiye’nin Sakarya fabrikasında üretiliyor.

Mekanlardaki ısıtma ve soğutma ihtiyacının yanında iç hava kalitesi her geçen gün daha da önem kazanıyor. Taze havanın yaşam kalitesi açısından ne denli önemli olduğu tüketiciler tarafından artık dikkate alınan bir konu olarak ortaya çıkıyor. Gerçekten de iç mekanlardaki doğru ve sağlıklı hava yaşam kalitesini belirleyen bir unsur. Binalarımız her geçen gün hava sızdırmaz hale geldiğinden, taze hava sirkülasyonu gittikçe azalıyor. Eğer binada havalandırma sistemleri kullanılıyor ise taze hava miktarının artması, mümkünse yüzde 100 taze hava ile çalıştırılması önem kazanıyor.

Daikin; villa, ofis, okul, AVM, mağaza, poliklinik, otel ve diğer ticari uygulamalarda taze, sağlıklı ve konforlu bir iç ortam havasının sağlanmasına yardımcı olacak geniş ürün seçenekleriyle tüketicilerin bu konudaki ihtiyacına yanıt veriyor. Kullanıcılarına sadece cihaz çözümü değil, sistem çözümü (toplam çözüm) sağlama vizyonu ile her yıl daha fazla ürün geliştiren dünya devi Daikin, C901ACVM-T isimli ‘yüzde 100 taze hava ile çalışabilen tavan tipi iç üniteleri’ ile bu konudaki endişelere kesin çözüm getiriyor. İç üniteler, DX batarya uygulaması ile VRV dış ünitelere bağlanarak ortamın ihtiyacı olan yüzde 100 taze hava ve üstün performansı bir arada sunuyor. Daikin Türkiye’nin Hendek’te bulunan fabrikasında üretilen C901ACVM-T isimli ürün iç piyasanın taleplerini karşılıyor.

ESNEK MONTAJ AVANTAJI
Daikin VRV klima sistemine bağlanabilen C901ACVM-T model yüzde 100 taze hava ile çalışabilen iç ünite sayesinde hem soğutma ve ısıtma ihtiyacını karşılıyor hem de taze hava ile iç ortamın hava kalitesini artırıyor. 1000, 1500 ve 2000 m3/sa hava debisi aralığında seçenek sunan iç ünite 30 kW’a kadar soğutma kapasitesi ve 20 kW’a kadar ısıtma kapasitesi sağlıyor. Bu sayede dış üniteden ihtiyaç duyulan soğutma ve ısıtma kapasitesini düşürüyor. 47,5 cm yüksekliği ile asma tavana monte edilebilen ürün dekorasyon ve tesisat için maksimum zemin ve duvar alanı bırakıyor. 250 Pa harici statik basınç değeri sayesinde esnek kanal bağlantısına uygun olan cihaz, geniş kullanım alanı sağlıyor.

KOLAY KULLANIM
Daikin Türkiye Hendek fabrikasında genleşme vanası ve kontrol kutusu cihaz üzerinde yer alacak şekilde üretilerek sevk edilen ‘yüzde 100 taze hava ile çalışabilen tavan tipi iç üniteler’ kolay kullanımı ile öne çıkıyor. Sıcaklık kontrolü, emiş hava sıcaklığına veya oda sıcaklığına odaklı olarak Z kontrolü ile yapıldığından kullanıcıya tüm sistemi kolayca kontrol etme imkanı sağlıyor.

Haber ile ilgili Doküman ve Video Görüntüleri

Puanla: Oy Sayısı:0 Okunma:1358
DİĞER HABERLER
DAIKIN’DEN %100 TAZE HAVA ÇÖZÜMÜ
ENDÜSTRİYEL SOĞUTMADA DAIKIN RÜZGARI
DAIKIN TÜRKİYE, FABRİKASINDA ÜRETİM GAMINI GENİŞLETTİ
YAZ GÜNLERİNE DAIKIN KAMPANYASI DAMGASINI VURUYOR
DAIKIN, DOĞRU HAVA HAREKETİ BAŞLATIYOR, SAĞLIKLI HAVA İÇİN BAKIMA DAVET EDİYOR
Virüs tedbirlerini uyguluyorsanız, klima kullanırken içiniz rahat olsun
DAIKIN, JUSTWORK OFİS KAMPÜS PROJESİNİN İKLİMLENDİRME ÇÖZÜM ORTAĞI OLDU.
DAIKIN, FABRİKASININ ENERJİSİNİ KENDİ ÜRETECEK
Daikin Türkiye, Pazarın En İnce Fancoil’ini Üretti
İklimlendirme Sektöründe Üretim Devam Ediyor
DOĞRU ORTAM HAVASI VİRÜSLERDEN KORUYOR
Daikin’in Yeni Kampanyası Hizmet Kalitesini Vurguluyor DAIKIN HER AN YANINDA!
TASARIMLA GELEN MÜKEMMEL KONFOR
DAIKIN UZMANLARINDAN ENERJİ GİDERLERİNİ AZALTMANIN İPUÇLARI
SAĞLIKÇILAR, ´TEMİZ VE DOĞRU HAVA´ İÇİN UYARIYOR
NEVBAHAR ÜSKÜDAR PROJESİNE DAIKIN’DEN VERİMLİ ÇÖZÜMLER
DAIKIN, KARBON EMİSYONUNU NET SIFIRA İNDİRECEK!
MİMAR M. AYKUT MUTLU, DAIKIN ´UZMAN GÜNLERİ´NİN KONUĞU OLDU
Çevre ve Bütçe Dostu Daikin Premix VZ Kombi
DOĞRU HAVA, DAIKIN VRV IV+ İLE GELECEĞE HAZIR!
 RSS Girişler  RSS Yorumlar


Klima, Klima Fiyatları

Firma Rehberi, Firma Ekle, Firma Kaydet


Şu an sitede 1212 ziyaretci bulunmaktadır.
Designed by IDS